Kontakt

Har du några funderingar? Tveka inte att kontakta oss!

För att nå alla: 4v@4verkeriet.se

 

Chef – chef@4verkeriet.se

För allmänna frågor om 4V och vår verksamhet, eller om du inte vet vem du ska vända dig till.

 

Schlaget – schlaget@4verkeriet.se

För frågor gällande årets fetaste festhelg, Schlaget.

 

Kassör – kassor@4verkeriet.se

För frågor gällande CA$H.

 

Personal – personal@4verkeriet.se 

För frågor gällande jobbare eller jobbutbyten.

 

PR & Gückel- gyckel@4verkeriet.se 

För frågor gällande sociala medier, hemsidan, samt gyckelförfrågningar.

 

Spons – spons@4verkeriet.se 

För frågor gällande sponsring eller våra sponsorer.

 

Tryck – tryck1@4verkeriet.se
tryck2@4verkeriet.se

För frågor gällande våra trycksaker.

 

Mat & Sittning- matsittning@4verkeriet.se

För frågor gällande våra sittningar samt för frågor gällande käket.

 

Ljud & Ljus – ljudljus@4verkeriet.se 

För frågor gällande musiken, ljudsystemen och ljuset på våra evenemang.


Öl & Bar – olbar@4verkeriet.se

För frågor gällande alkohol och serveringstillstånd.

 

Transport & Intendent– intendent@4verkeriet.se

För frågor gällande transport eller våra bokningar samt för gällande material och övrigt krimskrams.

Biljett & Bokning – biljettbokning@4verkeriet.se

För frågor gällande bokningar och frågor angående biljetter och biljettförsäljning.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>